Oorbellen Saltha van Van Amstel Diamond!

€ 72
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten

Klassieke oorbellen van Van Amstel Diamond in meerdere kleuren beschikbaar, ter waarde van € 72.

  • Geleverd in een mooi satijnen sieradenzakje.
Voor het bedrag dat jij jouw set oorbellen gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra sets.
    • Oorbellen gemaakt van 18K gold plated!

    • Keuze uit een gouden of een zilveren kleur.

    • Een klassiek model, mooi voor jong en oud.

    • Leuk voor jezelf of om cadeau te doen.

    • Beperkte voorraad beschikbaar per kleur.

    Oorbellen Saltha van Van Amstel Diamond

    Deze prachtige oorbellen van Van Amstel Diamond zijn gemaakt van 18K Gold Plated! Je kunt kiezen uit de klassieke gouden kleur of de klassieke zilveren kleur. De oorbellen passen bij elke gelegenheid en bij elke outfit en zijn dus een absolute must-have voor jouw sieraden collectie. Leuk voor jezelf, maar ook leuk om cadeau te doen!