Oorbellen PeTree van Van Amstel Diamond!

€ 74
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten
Wat is de actie?
Het is CRAZY SALE bij Ticketveiling.nl! Van donderdag 23 januari 2020 18:00 t/m donderdag 30 januari 23:59 uur betaal je géén administratiekosten op ALLE veilingen!

Goed om te weten:
  • De actie is geldig op ALLE veilingen.
  • De korting wordt automatisch verrekend bij het betalen.
  • De actie is geldig vanaf donderdag 23 januari 2020 vanaf 18:00 uur.
  • De actie is geldig tot en met donderdag 30 januari 2020 tot 23:59 uur.
  • Win én betaal uiterlijk donderdag 30 januari voor 23:59 uur om te profiteren van deze actie.
  • Het is tijdens deze actie niet mogelijk om gebruik te maken van een kortingscode.

Stijlvolle 18K gold plated oorbellen met parels van Van Amstel Diamond in meerdere kleuren beschikbaar, ter waarde van € 74.

  • Geleverd in een mooi satijnen sieradenzakje.
Voor het bedrag dat jij jouw set oorbellen gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra sets.
    • Oorbellen gemaakt van 18K gold plated!

    • Keuze uit een gouden, zilveren of rosé gouden kleur.

    • Chique oorbellen, leuk voor elke gelegenheid.

    • Hebben een uniek vorm van een boom.

    • Leuk voor jezelf of om cadeau te doen.

    • Beperkte voorraad beschikbaar per kleur.

    Oorbellen PeTree van Van Amstel Diamond

    Deze prachtige oorbellen van Van Amstel Diamond zijn gemaakt van 18K Gold Plated! Je kunt kiezen uit een gouden kleur, zilveren kleur of een rosé gouden kleur. De oorbellen zijn tijdloos en zijn afgewerkt met parels voor een stijlvolle uitstraling. De oorbellen hebben de vorm van een boom, passen bij elke gelegenheid en bij elke outfit en zijn dus een absolute must-have voor jouw sieraden collectie. Leuk voor jezelf, maar ook leuk om cadeau te doen!