Oorbellen Constanza van Van Amstel Diamond!

€ 65
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten

Chique zilveren oorbellen in de vorm van een lotusbloem, ter waarde van € 65.

  • Geleverd in een mooi satijnen sieradenzakje.
Voor het bedrag dat jij jouw set oorbellen gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra sets.
    • Echte Zirkonia Swarovski kristallen.

    • Gemaakt van Sterling zilver.

    • Een chique vorm van een lotusbloem.

    • Leuk voor jezelf of om cadeau te doen.

    • Beperkte voorraad beschikbaar.

    Oorbellen Constanza van Van Amstel Diamond

    Deze prachtige oorbellen van Van Amstel Diamond bestaan uit Zirkonia kristallen met een diameter van 2 milimeter. De vorm van een lotusbloem en de kristallen geven de oorbellen een super chique uitstraling. De Constanza oorbellen zijn gemaakt van Sterling zilver en blijven hierdoor lang mooi! De oorbellen zijn een absolute must-have voor jouw sieraden collectie. Leuk voor jezelf, maar ook leuk om cadeau te doen!