Stijlvolle Charm armband met keuze uit 4 opties !

€ 80
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten

Van Amstel Diamond Charm armband, ter waarde van € 80.

Voor de prijs die je betaalt, kun je extra armbanden van hetzelfde model bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
    • Op zichzelf mooi maar ook leuk om te combineren met andere sieraden.

    • Past perfect bij elke outfit.

    • Verras je vriendin, zus of moeder met dit prachtige sieraad!

    • Keuze uit 4 modellen.

    Charm armbanden van Amstel Diamond

    Op zoek naar het perfecte cadeau? Zoek niet verder! Deze Charm armbanden zijn mega hip en leuk te combineren met elke outfit. In deze veiling heb je keuze uit 4 verschillende armbanden die prachtig staan bij elke gelegenheid.  Win er 1 voor je zelf of als cadeau voor je geliefde. Voor welk model ga jij?

    Optie 1: Bracelet Aislin.
    • Lengte 20 cm.
    • Kralen van 0,9 cm en 1,4.
    • Edelmetaal verguld en precisie geslepen van Amstel kristallen.

    Optie 2: Bracelet Osnait .
    • Lengte 20 cm.
    • Kralen van 0,9 cm en 1,4.

    Optie 3: Bracelet Intasuki.
    • Lengte 20 cm.
    • Kralen van 0,9 cm en 1,4.

    Optie 4: Bracelet Fatima.
    • Lengte 20 cm.
    • Kralen van 0,9 cm en 1,4.

    • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.