Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8.1 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Een XXL Rode Bamboe struik!

€ 80
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Een XXL Rode Bamboe struik met een hoogte van 100 - 120 cm, ter waarde van € 79,95.

Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 extra product.
    • Een exclusieve XXL Bamboe struik in een rode kleur.

    • Extreem vorstbestendig tot wel -18 °C.

    • Groenblijvend en niet-woekerend.

    • De Bamboe struik groeit compact met veel stelen dichtbij elkaar.

    • De stelen groeien kaarsrecht omhoog.

    • De Bamboe struik heeft veel water nodig.

    XXL Rode Bamboe struik

    Deze exclusieve rode Bamboe struik, oftewel Fargesia Asian Wonder, is de enige rode Bamboe ter wereld. De rode kleur krijgen de stelen door zonlicht. Hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. Naast de mooie rode stammen heeft de Fargesia een prachtig felgroen blad. Doordat de planten zeer vorstbestendig zijn, behouden ze het hele jaar door een mooie kleur. Een ideale tuinplant dus! De plant wenst een plek in de zon of half schaduw en heeft matig tot veel water nodig. 

    Productspecificaties

    - Botanische naam: Fargesia Asian Wonder 
    - Nederlandse naam: Bamboe struik
    - Maximale volwassen hoogte: 3 tot 4 meter
    - Leveringshoogte: 100-120 cm in de pot
    - Standplaats: zonnig
    - Winterhard: ja
    - Bloeitijd: gehele jaar

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De plant is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen