Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
- De plant is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
XXL Rode Bamboe struik
Deze exclusieve rode Bamboe struik, oftewel Fargesia Asian Wonder, is de enige rode Bamboe ter wereld. De rode kleur krijgen de stelen door zonlicht. Hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. Naast de mooie rode stammen heeft de Fargesia een prachtig felgroen blad. Doordat de planten zeer vorstbestendig zijn, behouden ze het hele jaar door een mooie kleur. Een ideale tuinplant dus! De plant wenst een plek in de zon of half schaduw en heeft matig tot veel water nodig.
- Botanische naam: Fargesia Asian Wonder
- Nederlandse naam: Bamboe struik
- Maximale volwassen hoogte: 3 tot 4 meter
- Leveringshoogte: 100-120 cm in de pot
- Standplaats: zonnig
- Winterhard: ja
- Bloeitijd: gehele jaar