Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Een XXL Rode Bamboe struik!

Een XXL Rode Bamboe struik bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw exclusieve bamboe struik met de hoogste korting.
Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Een XXL Rode Bamboe struik!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Een XXL Rode Bamboe struik!

Een XXL Rode Bamboe struik bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw exclusieve bamboe struik met de hoogste korting.
Een XXL Rode Bamboe struik bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw exclusieve bamboe struik met de hoogste korting.

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Een XXL Rode Bamboe struik met een hoogte van 100 - 120 cm, ter waarde van € 79,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De plant is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Bijzonderheden

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

XXL Rode Bamboe struik

Deze exclusieve rode Bamboe struik, oftewel Fargesia Asian Wonder, is de enige rode Bamboe ter wereld. De rode kleur krijgen de stelen door zonlicht. Hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. Naast de mooie rode stammen heeft de Fargesia een prachtig felgroen blad. Doordat de planten zeer vorstbestendig zijn, behouden ze het hele jaar door een mooie kleur. Een ideale tuinplant dus! De plant wenst een plek in de zon of half schaduw en heeft matig tot veel water nodig. 

Productspecificaties

- Botanische naam: Fargesia Asian Wonder 
- Nederlandse naam: Bamboe struik
- Maximale volwassen hoogte: 3 tot 4 meter
- Leveringshoogte: 100-120 cm in de pot
- Standplaats: zonnig
- Winterhard: ja
- Bloeitijd: gehele jaar

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.