2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!

€ 70
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Een set van 2 'Pink Diamond' Pluimhortensia's van 40-50 cm hoog, ter waarde van € 69,95.

Let op: er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 set.
    • De bloemen verkleuren van wit naar roze.

    • Kan tot wel 150 cm hoog worden!

    • De Pink Diamond heeft een lange bloei tussen juli en september.

    • Één van de allermooiste Hortensia's van dit moment!

    • Groeit goed in stedelijke omstandigheden.

    • Beperkte beschikbaarheid.

    Pluimhortensia's 'Pink Diamond'

    De Hydrangea Paniculata Pink Diamond is een bladverliezende struik met prachtige bloemen die van wit naar roze verkleuren. Hierdoor ontstaat een mooi 'tweekleurig' effect en heb je iedere keer een andere kleur in de tuin. Extra opvallend aan de Pink Diamond zijn de dieprode stelen. De Hydrangea Paniculata is gemakkelijk te onderhouden en verdraagt de meeste gronden.

    - Botanische naam: Hydrangea Paniculata 'Pink Diamond'
    - Nederlandse naam: Pluimhortensia
    - Maximale volwassen hoogte: 150 cm
    - Leveringshoogte: 40-50 cm inclusief pot
    - Standplaats: gedeeltelijk schaduw met een beetje zon
    - Winterhard: ja
    - Bloeitijd: tussen juli en september
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.