Win 1000 euro! Win 1000 euro!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!

Een set van 2 Pink diamond Hortensia's bij Ticketveiling. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Hortensia's met de hoogste korting!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 prachtige Hortensia's 'Pink Diamond'!

Een set van 2 Pink diamond Hortensia's bij Ticketveiling. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Hortensia's met de hoogste korting!
Een set van 2 Pink diamond Hortensia's bij Ticketveiling. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Hortensia's met de hoogste korting!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Een set van 2 'Pink Diamond' Pluimhortensia's van 40-50 cm hoog, ter waarde van € 69,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

Let op: er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

Pluimhortensia's 'Pink Diamond'

De Hydrangea Paniculata Pink Diamond is een bladverliezende struik met prachtige bloemen die van wit naar roze verkleuren. Hierdoor ontstaat een mooi 'tweekleurig' effect en heb je iedere keer een andere kleur in de tuin. Extra opvallend aan de Pink Diamond zijn de dieprode stelen. De Hydrangea Paniculata is gemakkelijk te onderhouden en verdraagt de meeste gronden.

Productspecificaties

- Botanische naam: Hydrangea Paniculata 'Pink Diamond'
- Nederlandse naam: Pluimhortensia
- Maximale volwassen hoogte: 150 cm
- Leveringshoogte: 40-50 cm inclusief pot
- Standplaats: gedeeltelijk schaduw met een beetje zon
- Winterhard: ja
- Bloeitijd: tussen juli en september

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.