2 prachtige Hortensia's 'Grandiflora'!

€ 70
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Een set van 2 'Grandiflora' Pluimhortensia's van 40-50 cm hoog, ter waarde van € 69,95.

Let op: er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 set.
    • Eén van de mooiste Hortensia's van het moment!

    • De bloemen kunnen van wit tot purperrood verkleuren.

    • Kan tot wel 150 cm hoog worden.

    • Groeit goed in stedelijke omstandigheden.

    • De Grandiflora heeft een lange bloei tussen juli en september.

    • Beperkte beschikbaarheid.

    Pluimhortensia's 'Grandiflora'

    De Hortensia 'Grandiflora' is een van de mooiste hortensia's van het moment! Deze Hortensia is een bladverliezende struik met grote witte bloemen die in de loop van de tijd naar purperrood verkleuren. Op deze manier geeft hij ieder seizoen een andere kleur aan jouw tuin.

    - Botanische naam: Hydrangea Paniculata 'Grandiflora'
    - Nederlandse naam: Pluimhortensia
    - Maximale volwassen hoogte: 150 cm
    - Leveringshoogte: 40-50 cm inclusief pot
    - Standplaats: gedeeltelijk schaduw met een beetje zon
    - Winterhard: ja
    - Bloeitijd: tussen juli en september
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.