Set van 5 luchtzuiverende planten!

Set van 5 luchtzuiverende planten bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw planten met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Set van 5 luchtzuiverende planten van circa 25-45 cm hoog, ter waarde van € 60.

Luchtzuiverende planten

Wist je dat sommige planten niet alleen zorgen voor sfeer en zuurstof, maar ook een luchtzuiverende werking hebben? Dan zijn deze sierlijke luchtzuiverende planten iets voor jou. Ze zijn geschikt voor kantooromgevingen, maar ook zeker voor bij jouw thuis. De planten nemen schadelijke stoffen uit de lucht op en breken die direct af. Ook zorgen zij voor zuurstof en een verbetering van de luchtvochtigheid. Zo bevind jij je in een schonere en frisse omgeving.

Philodendron Atom

- Sierlijke plant met dikke bladeren. De bladeren worden groter onder betere omstandigheden.
- D
e ideale omstandigheden van de plant zijn een lichte standplaats zonder direct zonlicht.

Clusia Rosea

- Robuuste en sterke plant met glanzende en stevige bladeren.
- Extra goede luchtreiniger, 1 Clusia kan tot wel 30 m2 lucht reinigen.
- Afkomstig uit Midden-Amerika en het Caribisch gebied.

Asplenium Crispy Wave

- Harde golvende bladeren met een lichtgroene kleur.
- Afkomstig uit de bossen van Taiwan en Japan.

Areca Lutescens

- Een van de bekendste en makkelijkste kamerpalmen.
- Filtert veel giftige stoffen uit de lucht en ziet er daarnaast ook nog eens prachtig uit!- Verzorging is zeer gemakkelijk.

Spathiphyllum "Peace Lilly"

- De plant bestaat uit rechtopstaande witte lepelachtige bloemen.
- Schitterende plant die afkomstig is uit Colombia en Venezuela.