Set van 2 prachtige Pachira 'geluks' planten!

Een set van 2 prachtige Pachira 'Money Trees' de zogenaamde geluksboompjes van 60-70 cm hoog, ter waarde van € 69,95.

Hoogte bij levering 60-70 cm gemeten vanaf onderkant pot.
Let op: er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 sets.
    • Brengt volgens de leer van de Feng Shui welvaart én geluk in huis.

    • Super gemakkelijk in onderhoud.

    • Een mooie en opvallende gevlochten stam.

    • Ook wel bekend als de geluksboompjes; de money trees.

    • Leuk als cadeau voor een verjaardag, housewarming, bruiloft óf als kerstcadeau.

    • Zolang de voorraad strekt.

    Set van 2 Pachira 'Money Trees'

    De Pachira is een plant met velen bijnamen. Zo staat de kamerplant bekend als watercacao of geldboom. De plant heeft deze naam te danken omdat in het Verre Oosten wordt gedacht dat de bladeren geld zouden kunnen vangen. Dat maakt deze plant een ideaal cadeau voor een verjaardag, housewarming of bruiloft. Hij wordt daarom ook vaak de ‘geluksboom’ genoemd. Pachira is een echte tropische plant. Pachira wordt herkent aan zijn mooi grote bladeren en vaak een gevlochten stam, omdat de stam relatief dun en buigzaam is. De gevlochten stam geeft de plant een bijzondere uitstraling. De grote bladeren zorgen ervoor dat de kamerplant een stuk beter scoort op het gebied van luchtzuivering dan de gemiddelde plant. Geloof jij in het geluk van de plant? In Oost-Azië wordt de plant gezien als een element dat volgens de leer van de Feng Shui welvaart en geluk in huis.

    - Botanische naam: Pachira planten
    - Nederlandse naam: Geluksboompjes
    - Leveringshoogte: 60 -70 cm inclusief pot
    - Standplaats: binnen