Een set van 2 Magnolia Soulangeana bomen!
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Magnolia Soulangeana
Een bloeiende Magnolia boom is hét teken dat het voorjaar eraan komt! Deze prachtige bomen met hun grote roze en witte bloemen stelen de show in iedere tuin! Deze Magnolia Soulangeana zijn ideaal voor wat kleinere tuinen omdat het langzame groeiers zijn.
- Botanische naam: Magnolia Soulangeana
- Nederlandse naam: Beverboom
- Maximale volwassen hoogte: 5 meter
- Leveringshoogte: 40-50 cm inclusief pot
- Standplaats: zonnig
- Winterhard: ja
- Bloeitijd: tussen maart en juni