Een set van 2 Magnolia Soulangeana bomen!

€ 60
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Een set van 2 prachtige Magnolia Soulangeana bomen van 40-50 cm hoog, ter waarde van €59,99.

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 extra set.
    • Prachtige voorjaarsbloeier!

    • Een echte eye-catcher met zijn prachtige witte en roze bloemen.

    • Een langzame groeier dus ook geschikt voor kleinere tuinen.

    • Winterhard en bloeit vanaf maart.

    • Magnolia groeit vrijwel in alle grondsoorten, en houd van een zonnige standplaats.

    • Alleen winterhard en niet wintergroen.

    Magnolia Soulangeana

    Een bloeiende Magnolia boom is hét teken dat het voorjaar eraan komt! Deze prachtige bomen met hun grote roze en witte bloemen stelen de show in iedere tuin! Deze Magnolia Soulangeana zijn ideaal voor wat kleinere tuinen omdat het langzame groeiers zijn.

    - Botanische naam: Magnolia Soulangeana
    - Nederlandse naam: Beverboom
    - Maximale volwassen hoogte: 5 meter
    - Leveringshoogte: 40-50 cm inclusief pot
    - Standplaats: zonnig
    - Winterhard: ja
    - Bloeitijd: tussen maart en juni

    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.