Set van 3 mooie Clematis Taiga planten!

    € 45
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Een set van 3 Clematis Taiga van 10-20 cm hoog, ter waarde van € 45.

    De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 10-20 cm.

      • De Clematis Taiga is zeer opvallend door de prachtige grote paarse bloemen die wel 12 centimeter groot kunnen worden.

      • De plant is winterhard tot wel -15 graden.

      • Zowel geschikt voor in de tuin als in een pot op het balkon.

      • De Clematis Taiga is een snelle groeier en kan binnen no-time een muur of schutting bedekken.

      • Beperkte beschikbaarheid.
      Clematis Taiga
      De Clematis Taiga heeft opvallende bloemen die er ieder seizoen anders uitzien. Deze creatie uit Japan heeft prachtige grote paarse bloemen van 8 tot 12 centimeter en een groen-wit puntje op ieder kroonblaadje. Deze Clematis bloeit rijk van juli tot september en wordt tot maximaal 150-200 cm hoog. De Clematis Taiga groeit het best in de volle zon of halfschaduw en houdt van goed gedraineerde grond. Deze vrolijke plant staat leuk in iedere border, hanging basket of als muurbeplanting.
      • Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.