Set van 2 bijzondere ‘Woestijnrozen’!

€ 45
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten
Het is Super Sunday! Vandaag betaal je daarom géén administratiekosten op alle veilingen. Win en betaal vandaag voor 23:59 uur je veiling om te profiteren van de actie. Het is op actiedagen als deze niet mogelijk om een kortingscode te gebruiken. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

2 Woestijnrozen van 25-35 cm hoog, ter waarde van € 44,95.

Kan niet geleverd worden op de Waddeneilanden.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 producten.
    • De woestijnroos is zeer bijzonder en decoratief.

    • Komt oorspronkelijk voor in Oost- en Noord-Afrika.

    • De verzorging van de Woestijnroos is zeer eenvoudig.

    • Perfect voor een exotische en vrolijke sfeer!

    • Een vetplant die ook populair is als kamerplant.

    • De planten zijn uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.

    Set van 2 bijzondere ‘Woestijnrozen’

    De Adenium (ook bekend als de Impalalelie) staat vooral bekend als de woestijnroos. Dit omdat hij afkomstig is – je raadt het al - uit de woestijn. Oorspronkelijk komt de Adenium voor in de droge delen van Oost- en Noordoost-Afrika. Lokaal kan de Woestijnroos uitgroeien tot wel 5 meter hoog. In huis onder normale omstandigheden krijgt hij frisse groene blaadjes en komt hij vol met bloemen. Opvallend aan de Adenium zijn de prachtige bloemen en de grillige vormen van de stam. Het is een vetplant die het ook goed doet als kamerplant.

    Planthoogte
    De planten worden geleverd met een hoogte van 25-35cm (gemeten incl. pot)

    • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.