Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 4.2 van 5.0 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Het magazine SHUTR voor de fotofanaat!

€ 32
€ 0
€ 5 administratiekosten
Het is Super Sintday! Dit hele weekend betaal je geen admin.kosten op alle veilingen. Win en betaal uiterlijk zondag 17 november voor 23:59 uur je veiling om te profiteren van de actie. Het is op actiedagen als deze niet mogelijk om een kortingscode te gebruiken. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Je ontvangt het eerste exemplaar binnen 3-4 maanden.

Een jaarabonnement op SHUTR, ter waarde van € 31,80.

  • 4 edities.
    • Geniet van vele verrassende serieportfolio’s, oogstrelende oeuvreportfolio’s en prachtige foto's van nog onbekende fototalenten.

    • Lees ervaringen van de allerbeste fotografen!

    • Je ontvangt een jaar lang ieder kwartaal het interessante SHUTR magazine.

    • Leer alles over fotografie!

    • Het abonnement stopt automatisch.

    • Alleen geldig voor adressen in Nederland.

    SHUTR magazine

    Ben je een echte fan van beeldverhalen? Wil je alles leren wat een professionele fotograaf ook doet of wil je jouw kennis uitbreiden? Met het SHUTR magazine mis jij niets meer op het gebied van fotografie! Blijf op de hoogte van de nieuwe technieken, trends en mooie portfolio's van de professionals. SHUTR.photo Magazine vertelt het verhaal achter spraakmakende foto’s en is een podium voor onderbelicht fotografisch talent.

    • Je ontvangt het eerste exemplaar binnen 3-4 maanden.