3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!

3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!

Wisteria ''Blauwe Regen'' bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Blauwe Regen met de hoogste korting!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!
3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!

3 Schitterende Wisteria ''Blauwe Regen'' planten!

Wisteria ''Blauwe Regen'' bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Blauwe Regen met de hoogste korting!
Wisteria ''Blauwe Regen'' bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Blauwe Regen met de hoogste korting!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Set van 3 Wisteria ''Blauwe Regen'' planten van circa 25-40 cm inclusief pot, ter waarde van € 44,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Het product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

Wisteria ''Blauwe Regen''

De Wisteria is een rijk bloeiende klimplant. De prachtige blauwe bloemtrossen hebben een heerlijke geur en kunnen tot wel 25 cm lang worden. De Blauwe Regen is een snel groeiende soort, en heeft dan ook voldoende steun nodig, bijvoorbeeld langs een muur/schutting of tegen een pergola. Het is een schitterende klimplant waarbij de twijgen overal omheen slingeren. Deze prachtige Blauwe Regen maakt van jouw tuin een waar paradijs!

De Wisteria wordt geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. 

Verzorging
De Wisteria is makkelijk te onderhouden. Wel heeft hij vooral in het begin steun en begeleiding bij het groeien nodig. Omdat deze soort zeer krachtig is, is het belangrijk om de twijgen zo te leiden dat zij geen schade aan kunnen richten aan de regenpijp of dakgoot. De Wisteria houdt van veel zon en matig tot vochtige grond. De plant is winterhard tot tot -15°C en moet 2 keer paar jaar worden gesnoeid. Het eerste snoeimoment is in juli/augustus, het tweede snoeimoment in januari/februari. Belangrijk is om de Wisteria te snoeien bij vorstvrij weer.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.