Een set van 3 prachtige Vlinderstruiken!

5.0 / 5 (1 beoordeling)
Een set van 3 Vlinderstruiken bij Ticketveiling.nl. Mis deze tuin en planten veiling niet en win jouw Vlinderstruiken met de hoogste korting.

5.0 / 5 (1 beoordeling)

Een set van 3 prachtige Vlinderstruiken van 25-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van € 44,95.

  • Deze plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Vlinderstruik
De Vlinderstruik dankt zijn naam aan het bezoek van talloze vlinders die op de nectar afkomen. Deze razend populaire heester mag niet in je tuin ontbreken. De bloemen zijn sierlijk en hebben prachtige kleuren. De Vlinderstruik is afkomstig uit Azië en bloeit in de periode vanaf juni tot september. De vlinderstruiken trekken in de zomerperiode zodra de bloemen open gaan veel hommels, bijen en natuurlijk vlinders aan.

De planten kunnen in de volle grond geplant worden, maar doen het ook prima in een pot. De Vlinderstruiken staan graag op een warme en zonnige plek. Voor het optimaal aantrekken van vlinders is het raadzaam om de vlinderstruik op een beschutte plek (uit de wind) te zetten. Vlinders zijn immers geen liefhebbers van wind. Als de vlinderstruik het naar zijn zin heeft kan hij zich zelfs uitzaaien in je tuin. De plant is winterhard tot -20 graden Celsius en  isbladverliezend.

Specificaties
• Hoogte bij levering: 25-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.
•  Wordt geleverd als een set van 3 in de kleuren: wit, blauw/paars & roze.