Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8/10 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!

€ 45
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten van circa 30-40 cm inclusief pot, ter waarde van € 44,95.

Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
    • Geschikt als klimplant of als bodembedekker.

    • Het hele jaar groenblijvend.

    • Prachtige stervormige witte bloemen!

    • Heerlijke vanilleachtige geur.

    • De Jasmijn heeft een beschutte plek nodig.

    Toscaanse Jasmijn 

    De Toscaanse Jasmijn, ook wel de ''Sterjasmijn'' genoemd, heeft zijn naam te danken aan de prachtige witte stervormige bloemen. De bloemen van de Jasmijn geven een heerlijke geur af. Deze prachtige klimplant heeft het hele jaar door mooie donker groene bladeren, die in de winter soms een rode, bronsachtige kleur aanneemt. Behalve als klimplant is de Toscaanse Jasmijn ook zeer geschikt als bodembedekker of als kuipplant. De plant bloeit van mei t/m september.

    De plant wordt geleverd met een hoogte van 30-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. 

    Verzorging

    De Toscaanse Jasmijn houdt van een beschut plekje in de zon/half schaduw en een goed doorlatende grond. Je kunt de Jasmijn het beste snoeien direct na het bloeiseizoen in oktober. Wanneer je de Jasmijn als klimplant gaat planten, heeft deze in het begin wat hulp nodig d.m.v. bijvoorbeeld een rek. 

    In de wintermaanden is het belangrijk de plant op een beschutte plek te zetten, hij kan namelijk wat minder goed tegen scherpe koude wind. Bij zeer strenge vorst wordt geadviseerd de voet van de plant af te dekken met bijvoorbeeld een vliesdoek. De Toscaanse Jasmijn is winterhard tot -10 °C.

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen