Set van 3 verschillende buitenpalmen!
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Set van 3 tropische palmen
De zomer komt eraan! Creëer een tropische sfeer en een ultiem zomergevoel met deze set van 3 verschillende palmen! De palmen worden met een maximale hoogte van 70 cm geleverd, maar door middel van goede verzorging kun je ze uit laten groeien tot grote bomen van enkele meters. Deze palmbomen zijn zeer geschikt voor het Nederlandse klimaat, en staan dan ook prachtig in de tuin, op het terras of op het balkon!
Europese Dwergdadelpalm 'Chamaerops Humilis'
Dit is een van de meest voorkomende palmsoorten in Noord-Europa, en dan ook de enige palm die van nature voorkomt in Europa. Daarom wordt deze palmboom ook wel de Europese Waaierpalm genoemd. Deze winterharde palm heeft een struikachtige uitstraling en kan tot wel 4 meter hoog worden! Doordat deze soort meerdere stekken maakt naast zijn eigen stam, neemt de palm ook op jonge leeftijd al in breedte toe. De Chamaerops Humilis is het best bestand tegen harde wind en is winterhard tot -15 °C mits hij droog staat.
Canarische Dadelpalm 'Phoenix Canariensis'
Deze palm soort komt oorspronkelijk van de Canarische Eilanden, daarom ook de naam Canarische Dadelpalm. Er zijn veel verschillende soorten van de Phoenix, de Canariensis is de meest voorkomende. In een tropisch klimaat kan deze palm wel 18 meter hoog worden! Winterhard tot -5 °C.
Mexicaanse Waaierpalm 'Washingtonia Robusta'
De Mexicaanse Waaierpalm ofwel de Washingtonia Robusta, vindt zijn oorsprong in de Verenigde Staten en Mexico. Deze palm is een echte waterliefhebber, zijn natuurlijke standplaats is dan ook langs beken en meertjes. Deze waaierpalm groeit vrij snel, de bladeren kunnen tot een meter in doorsnee worden! Winterhard tot -2 °C.