Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8/10 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!

€ 50
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Set van 2 rode Bananenplanten van 25-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van € 49,95.

Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
    • Zeer uniek en bijzonder soort!

    • Prachtige rood paarse bladeren die tot 1 meter lang kunnen worden.

    • Makkelijk te onderhouden.

    • Groeit zeer snel. 

    • Een lust voor het oog!

    • Niet winterhard.

    Red Banana

    De "Red Banana'' of wel de Rode Bananenplant is een lust voor het oog, door zijn prachtige rood paarse bladeren die tot wel 1 meter lang kunnen worden! De rode Bananenplant is een zeer bijzondere, unieke en exotische soort. De plant groeit vrij snel, zo kan hij in de zomer wel een blad per week erbij krijgen! Ook in Nederlandse tuinen kan deze boom tot wel 350 cm groeien, mits hij 's winters vorstvrij wordt gehouden. In de zomermaanden heeft de Bananenplant veel water nodig en krijgt hij graag bemesting. De plant is geschikt voor zowel in de tuin, als in huis en zowel in de volle grond als in pot.

    De Red Banana wordt geleverd met een hoogte van 25-40 cm,gemeten vanaf de onderkant van de pot.

    Verzorging

    De Rode Bananenplant heeft weinig verzorging nodig. Voldoende is om de plant 1 keer per week water te geven, behalve in de zomermaanden. In de zomer heeft deze plant namelijk veel water nodig en krijgt hij graag bemesting. De rode Bananenplant is niet winterhard, de plant vriest bovengronds af, daarom is het belangrijk de plant 's winters binnen te zetten. Als je de Bananenplant in een kuip wilt behouden in de winter, moet je de kuip op een koele, lichte en vorstvrije plaats zetten. 

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen