Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!

Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!

Set van 2 rode Bananenbomen bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Rode Bananenbomen met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!

Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!

Set van 2 rode Bananenbomen bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Rode Bananenbomen met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Set van 2 rode Bananenbomen bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Rode Bananenbomen met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Set van 2 rode Bananenplanten van 25-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van € 49,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

Red Banana

De "Red Banana'' of wel de Rode Bananenplant is een lust voor het oog, door zijn prachtige rood paarse bladeren die tot wel 1 meter lang kunnen worden! De rode Bananenplant is een zeer bijzondere, unieke en exotische soort. De plant groeit vrij snel, zo kan hij in de zomer wel een blad per week erbij krijgen! Ook in Nederlandse tuinen kan deze boom tot wel 350 cm groeien, mits hij 's winters vorstvrij wordt gehouden. In de zomermaanden heeft de Bananenplant veel water nodig en krijgt hij graag bemesting. De plant is geschikt voor zowel in de tuin, als in huis en zowel in de volle grond als in pot.

De Red Banana wordt geleverd met een hoogte van 25-40 cm,gemeten vanaf de onderkant van de pot.

Verzorging

De Rode Bananenplant heeft weinig verzorging nodig. Voldoende is om de plant 1 keer per week water te geven, behalve in de zomermaanden. In de zomer heeft deze plant namelijk veel water nodig en krijgt hij graag bemesting. De rode Bananenplant is niet winterhard, de plant vriest bovengronds af, daarom is het belangrijk de plant 's winters binnen te zetten. Als je de Bananenplant in een kuip wilt behouden in de winter, moet je de kuip op een koele, lichte en vorstvrije plaats zetten. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.