Set van 2 exclusieve rode Bananenplanten!
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
Red Banana
De "Red Banana'' of wel de Rode Bananenplant is een lust voor het oog, door zijn prachtige rood paarse bladeren die tot wel 1 meter lang kunnen worden! De rode Bananenplant is een zeer bijzondere, unieke en exotische soort. De plant groeit vrij snel, zo kan hij in de zomer wel een blad per week erbij krijgen! Ook in Nederlandse tuinen kan deze boom tot wel 350 cm groeien, mits hij 's winters vorstvrij wordt gehouden. In de zomermaanden heeft de Bananenplant veel water nodig en krijgt hij graag bemesting. De plant is geschikt voor zowel in de tuin, als in huis en zowel in de volle grond als in pot.
De Red Banana wordt geleverd met een hoogte van 25-40 cm,gemeten vanaf de onderkant van de pot.
De Rode Bananenplant heeft weinig verzorging nodig. Voldoende is om de plant 1 keer per week water te geven, behalve in de zomermaanden. In de zomer heeft deze plant namelijk veel water nodig en krijgt hij graag bemesting. De rode Bananenplant is niet winterhard, de plant vriest bovengronds af, daarom is het belangrijk de plant 's winters binnen te zetten. Als je de Bananenplant in een kuip wilt behouden in de winter, moet je de kuip op een koele, lichte en vorstvrije plaats zetten.