Mix van 3 kleurrijke Boerenhortensia's!
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
Boerenhortensia in 3 kleuren
Met deze fleurige mix van 3 hortensia's maak jij je tuin in een handomdraai gezellig en kleurrijk! De Boerenhortensia bloeit de hele zomer door, en geeft veel prachtige bolvormige bloemen. De Hortensia is een sterk soort, en niet ziektegevoelig. Ook is de Boerenhortensia zeer makkelijk in onderhoud, het enige wat ze nodig hebben is water!
De plant wordt geleverd met een hoogte van 25-35 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.
De Boerenhortensia heeft weinig onderhoud nodig. Waar zij wel van houden is veel water, belangrijk is dan ook om de Hortensia regelmatig water te geven. De Hortensia groeit het best in de volle grond, op een plekje in halfschaduw.
Tips: Voordat je de Hortensia gaat planten, is het raadzaam de kluiten eerst goed nat te maken door de plant in een emmer met lauw water te zetten. Maak een ruim gat in de grond, en maak de grond goed los voor het planten. Zorg ervoor bij het planten dat de kluit net boven het grondniveau komt en geef de Hortensia na het planten direct water gezien hij niet van droge grond houdt.