Ticketveiling.nl

Een set van 3 kleurrijke Schlumbergera Kerstcactussen!

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Wil je op de hoogte blijven van deze en andere veilingen? Stel een veilingalert in of schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Bekijk alle veilingen

Zie bijzonderheden.

Een set van 3 kleurrijke Kerstcactussen voor vrolijkheid tijdens de donkere winterdagen van 10-15 cm hoog, ter waarde van € 39,99.

Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

LET OP: Tussen donderdag 19 december t/m donderdag 2 januari worden er geen planten verzonden en is de levertijd langer! Dit zodat jullie de mooiste planten ontvangen, vers vanuit de kweker. Vanaf 3 januari worden alle bestellingen verzonden. Je kunt dus gewoon jouw favoriete plant bestellen (met langere levertijd), zodat je het nieuwe jaar groen van start gaat!
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 extra set.
    • Een leuke mix van 3 multicolor Kerstcactussen.

    • De bloemen brengen een kleurenpracht tijdens de donkere winterdagen.

    • Geniet wekenlang van de kleurrijke bloemen, óók met Kerstmis!

    • De Kerstcactus is geschikt als hangplant, om ze nog beter te kunnen bewonderen!

    • In de zomer staat je kerstcactus graag buiten, maar dan wel in de schaduw.

    Set van 3 multicolor Kerstcactussen

    Deze set van 3 Kerstcactussen zijn een leuke mix en verdienen een opvallend plekje in jouw woonkamer. In één pot zijn 3 cactussen samen opgegroeid, waardoor er een prachtige mengeling van 3 bloemkleuren is ontstaan. De bloemkleuren zijn rood, wit en paars. De Kerstcactus opent vanaf oktober zijn knoppen en brengt een kleurenpracht tijdens de donkere winterdagen. Wekenlang geniet je van de talrijke gekleurde bloemen. De plant heeft de naam Kerstcactus gekregen, omdat de plant rond de kersttijd in bloei staat. De plant staat bekend om zijn lange bestaan! Deze vetplant heeft platte bladeren met gebogen stekeltjes en bloeit van nature in de winter. Tijdens Kerstmis geniet jij van al zijn kleuren.

    Plant de Kerstcactussen zo snel mogelijk na ontvangst in een royale bloempot. Bij voorkeur een pot waarbij het gietwater goed kan weglopen. Geeft direct na het planten ruim water en zet de bloempot op een matig warme, vrije lichte plek. De plantjes hebben een hoogte van 10-15 centimeter bij levering. 

    Productspecificaties

    - Botanische naam: Schlumbergere Tricolor Cactussen
    - Nederlandse naam: Kerstcactus
    - Leveringshoogte: 10 - 15 cm inclusief pot
    - Standplaats: binnen, niet in direct zonlicht

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.