Win 1000 euro! Win 1000 euro!
2 prachtige Buxusbollen!
2 prachtige Buxusbollen!
2 prachtige Buxusbollen!
2 prachtige Buxusbollen!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 prachtige Buxusbollen!

Buxusbollen bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Buxus met de hoogste korting!
2 prachtige Buxusbollen!
2 prachtige Buxusbollen!
2 prachtige Buxusbollen!
2 prachtige Buxusbollen!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 prachtige Buxusbollen!

Buxusbollen bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Buxus met de hoogste korting!
Buxusbollen bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Buxus met de hoogste korting!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Een set van 2 Buxusbollen van 30-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van €44,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

Buxusbollen

De Buxus is een van de meest verkochte planten, en daarmee zeer populair! De decoratieve struik geeft je tuin een chique en stijlvol uiterlijk. Plant ze in de tuin of in een mooie border in bijvoorbeeld de voortuin. Snoei ze in een bol, als kubus of haag, met deze Buxusbollen kun je alle kanten op! De Buxus is een sterke plant, welke het hele jaar groen blijft. Je zult lang plezier hebben van deze set van 2 prachtige Buxusbollen!

Verzorging

De Buxus is makkelijk te snoeien en zijn wintergroen. Met de juiste verzorging gaat de plant wel jaren mee. De Buxusbollen groeien goed in de zon maar ook op een schaduwplek. De Buxus heeft de naam langzaam te groeien, maar met goede bemesting en gunstige omstandigheden groeit hij wel 15 cm per jaar. 

De Buxusbollen worden geleverd met een hoogte van 30-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. En een diameter van 20-25 cm. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.