Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 4.3 van 5.0 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Set van 2 kleurrijke Ctenanthe gebedsplanten met opvallende bladeren.

€ 42
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Het is de feestelijkste maand van het jaar! Van 9 t/m 16 december mag je daarom na het betalen van je gewonnen veiling draaien aan ons december prijzenrad! Én het allerleukste is, je mag 1x GRATIS draaien! Ga snel naar het december prijzenrad en vul je e-mailadres in!


Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Set van 2 kleurrijke Ctenanthe 'gebedsplanten' van 30-40 cm hoog met opvallende bladeren, ter waarde van € 41,95.

Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 extra set.
    • Een set van 2 kleurrijke Ctenanthe 'gebedsplanten'.

    • De plant is een easy care plant; gemakkelijk in verzorging. 

    • Overdag zie je de mooi gestreepte bovenkant van het blad, en als het donker wordt de mooie paarse onderkant.

    • Ctenanthe is niet giftig!

    • Deze plant is ook nog eens super luchtzuiverend. 

    • Er is een beperkte voorraad beschikbaar. 

    Ctenanthe 'gebedsplanten' 

    De Ctenanthe is een plant die oorspronkelijk voorkomt in tropisch Centraal en Zuid-Amerika. Het is een favoriet onder de mensen als kamerplant. Ook niet gek, want de plant heeft prachtige kleurrijke bladeren aan de bovenkant en onderop een paarse kleur. Schrik niet als je in de avond of nacht wat geritsel hoort, want dan komt die tot leven! Deze leuke eigenschap houd in dat de plant ’s avonds zijn bladeren optrekt, en in de ochtend weer open vouwt. Dit betekent dat je overdag de mooi gestreepte bovenkant van het blad ziet, en als het donker wordt de mooie paarse onderkant. Als de bladeren zich dicht gevouwen hebben dan lijkt het alsof de plant aan het bidden is waardoor hij de bijnaam ‘gebedsplant’ heeft gekregen.

    De plant is makkelijk te verzorgen. Zet de plant op een lichte plek maar niet in de felle zon. Houdt de grond licht vochtig en geef het liefst kleine beetjes water, 1 tot 2 keer per week. Ctenanthe wordt geleverd met een hoogte van 30-40 centimeter gemeten inclusief pot.

    Productspecificaties

    - Botanische naam: Ctenanthe burle-marxii  
    - Nederlandse naam: Gebedsplant
    - Potmaat: 12 centimeter
    - Leveringshoogte: 30-40 centimeter 
    - Standplaats: binnen, niet in direct zonlicht

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen