Set van 2 bananenplanten!

€ 45
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Een set van 2 bananenbomen van 25-40 cm hoog, ter waarde van € 44,95.

Sierpot.

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
    • Groeit tot wel 180 cm per jaar!

    • Perfect voor het Nederlandse klimaat.

    • Met zijn prachtige grote groene bladeren waan je jezelf in de tropen met deze plant.

    • Na 3 jaar kan de boom bloeien en fruit geven.

    • Kan ook prima in een kuip of op het terras gehouden worden.

    • De Musa Basjoo kan wel 3,5 meter hoog worden!

    • Vraagt veel water tijdens de zomermaanden van april t/m september.

    This is Bananas!
    Waan jezelf in de tropen met deze bananenbomen met met hun prachtige grote groene bladeren. Deze winterharde bananenbomen zijn ideaal voor het Nederlandse klimaat. De Musa Basjoo vindt zijn oorsprong in Zuid-China en is een zeer snelle groeier. Hoe meer water de plant krijgt hoe sneller hij groeit en dit kan wel 150 tot 180 cm per jaar zijn! De planten worden geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf onderkant pot.

    Botanische naam: Musa Basjoo
    Nederlandse naam: Winterharde tuinbanaan
    Herkomst: China
    Maximale volwassen hoogte: 3,5 meter
    Leveringshoogte: 25-40cm
    Blad: bladverliezend
    Bladkleur: donkergroen
    Standplaats: volle zon
    Bodem: vochthoudend / humusrijk
    Bemesting: 1 x per week
    Winterhard: ja, tot -8 graden Celsius
    Bijzonderheden: bovengrondse delen sterven af in de winter

    In de zomermaanden van april tot en met september moet je de bananenplant veel water geven. In de winter gaat de bovenkant van de plant dood, maar in het voorjaar komt hij weer helemaal terug. Na ongeveer drie jaar gaat de plant bloeien en bananen geven. Snoeien hoeft niet, maar mag altijd. De bananenplant groeit het beste op een zonnige plek in een voedingsrijke, goed doorlatende grond.

    • Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.