Set van 3 druivenplanten in 3 kleuren!
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
Set van 3 druivenplanten
Met deze set van 3 druivenplanten kweek je je eigen druiven in de tuin! De set bestaat uit witte-, rode en blauwe druiven. Druiven zijn prachtige klimplanten, die je tuin een Mediterraanse sfeer geven. Druiven, ook wel de 'Vitis Vinifera’ genoemd, zijn makkelijke planten die zowel in een pot als in de volle grond geplant kunnen worden. Laat de druiven groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting, muur of hek. In de maanden september en oktober kun je de heerlijke druiven oogsten!
De druivenplant groeit het best op een zonnige, warme en beschutte plek. Je kunt de plant het beste in het voorjaar snoeien. Verder heeft de ' Vitis Vinifera' weinig verzorging nodig, zorg voor een goede drainage, geef hem af en toe wat water, en in de zomer iets extra. De druivenplant groeit het best in de volle grond, hij vindt dan makkelijker zijn vocht en voedingsstoffen en zal hierdoor sneller groeien. De plant is winterhard tot -15 °C, verliest enkel zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad.
De druivenplanten worden geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.