Set van 3 druivenplanten in 3 kleuren!

€ 40
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten
Wat is de actie?
Het is CRAZY SALE bij Ticketveiling.nl! Van donderdag 23 januari 2020 18:00 t/m donderdag 30 januari 23:59 uur betaal je géén administratiekosten op ALLE veilingen!

Goed om te weten:
  • De actie is geldig op ALLE veilingen.
  • De korting wordt automatisch verrekend bij het betalen.
  • De actie is geldig vanaf donderdag 23 januari 2020 vanaf 18:00 uur.
  • De actie is geldig tot en met donderdag 30 januari 2020 tot 23:59 uur.
  • Win én betaal uiterlijk donderdag 30 januari voor 23:59 uur om te profiteren van deze actie.
  • Het is tijdens deze actie niet mogelijk om gebruik te maken van een kortingscode.

Een set van 3 druivenplanten in 3 kleuren van 25-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van €39,95.

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
    • Kweek je eigen druiven!

    • 3 verschillende soorten.

    • Makkelijk in verzorging.

    • Winterhard tot -15 °C.

    • Zolang de voorraad strekt.

    Set van 3 druivenplanten

    Met deze set van 3 druivenplanten kweek je je eigen druiven in de tuin! De set bestaat uit witte-, rode en blauwe druiven. Druiven zijn prachtige klimplanten, die je tuin een Mediterraanse sfeer geven. Druiven, ook wel de 'Vitis Vinifera’ genoemd, zijn makkelijke planten die zowel in een pot als in de volle grond geplant kunnen worden. Laat de druiven groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting, muur of hek. In de maanden september en oktober kun je de heerlijke druiven oogsten!

    De druivenplant groeit het best op een zonnige, warme en beschutte plek. Je kunt de plant het beste in het voorjaar snoeien. Verder heeft de ' Vitis Vinifera' weinig verzorging nodig, zorg voor een goede drainage, geef hem af en toe wat water, en in de zomer iets extra. De druivenplant groeit het best in de volle grond, hij vindt dan makkelijker zijn vocht en voedingsstoffen en zal hierdoor sneller groeien. De plant is winterhard tot -15 °C, verliest enkel zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad.

    De druivenplanten worden geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.