Pampasgras één van de mooiste siergrassen ter wereld

    € 80
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Set met 3 witte en 3 roze Pampasgrassen van 25-40 cm hoog (t.w.v. € 79,95).

    • (Sier)pot.
    Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je 1 extra Pampasgrassen sets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • De planten kunnen fors uitgroeien tot wel 3 meter.

      • Heel het jaar door plezier.

      • De lange smalle en vooral sierlijke ‘bladeren’ waaieren mooi ver uit.

      • Winterhard en wintergroen!

      • Leuk voor in de borders of grote plantenbakken.

      Witte en roze Pampasgrassen

      Pampasgras wordt gezien als één van de mooiste siergrassen en zijn zowel winterhard als wintergroen. Het is een snelle groeier die het prima doet in borders, maar ook solitair in een grote bak. Alleen in hele strenge winters kan de plant bovengronds bevriezen, maar deze loopt dan vrijwel altijd weer uit in het voorjaar. Als je deze veiling wint ontvang je 3 roze en 3 witte Pampasgrassen.  Hoogte bij levering 25- 40 cm gemeten vanaf onderkant pot.

      De verzorging is eenvoudig. Ze groeien hard en goed en kunnen erg groot worden als ze in de volle grond staan. Eenmaal per seizoen goed terugsnoeien, dat wil zeggen helemaal kort knippen of tot het ‘groen’. Groeit vanzelf allemaal weer aan.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.