De hele zomer een explosie aan bloemen met een set van 2 patioboompjes (Solanum Twins).

    € 70
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Set van 2 patioboompjes (Solanum Twins) 70-80 cm (t.w.v. € 69,95).

    (Sier)pot.

    Voor de prijs die je voor 1 patioboompjes set betaalt, kun je 1 extra patioboompjes set bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Super bijzonder; Twee kleuren bloemen aan één boompje.

      • In een trendy mintgroene pot.

      • Hoogte bij levering: 70-80 cm.

      • Voor balkon, tuin of terras.

      • De hele zomer een explosie aan bloemen.

      • Niet winterhard

      Solanum Twins

      Fleur je tuin op met een set van 2 patioboompjes (Solanum Twins). Deze boompjes geven vanaf het voorjaar tot tot de herfst prachtige paarse en witte bloemen.  De boompjes worden geleverd met een hoogte van 70/80 cm in een trendy mintgroene pot en geven de hele zomer een explosie aan bloemen! Eenmaal, andermaal, enjoy!

      Twee keer per week wat water geven. zet ze op een lichte plek en ze bloeien nog rijker als normaal!

      Specificaties

      • In trendy mintgroene pot.
      • Eenvoudig te verzorgen.
      • Set van twee boompjes.
      • Paarse en witte bloemen.
      • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.