Ticketveiling.nl

    Set van 3 Passiflora klimplanten!

    € 50
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Set van 3 Passiflora klimplanten van 25-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van € 49,99.

    Inclusief
    • Passiflora Incense - paarse/blauwe bloemen.
    • Passiflora Constance Eliott - witte bloemen.
    • Passiflora Pura Vida -  paars/roze bloemen.
    Exclusief
    • Sierpot.
    Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
      • Prachtige mix van 3 soorten!

      • Snel groeiende soorten, geven binnen 1 jaar al bloemen.

      • Kan lichte vorst verdragen.

      • Creëer een mooie bloemen muur!

      • Prefereert een plek in de zon, uit de wind.

      Passiflora ''Passiebloem''

      Deze mooie mix van 3 soorten Passiflora bestaat uit:
      - Passiflora Incense (winterhard tot -8°C)
      - Passiflora Pura Vida (winterhard tot -8°C)
      - Passiflora Constance Elliot (winterhard tot -10°C)

      De allermooiste klimplanten zijn de Passiflora ofwel de ''Passieboem''. Door de prachtige verschillende bloemen kun je een mooie bloemenmuur creëren. De Passiflora is een snelgroeiend soort, en geeft binnen 1 jaar al bloemen! Deze soort behoort tot de meest winterharde Passiflora familie, enkel bij temperaturen lager dan -12 °C kunnen ze bevriezen. Het kan voorkomen dat de plant bij een lagere temperatuur toch invriest net boven de grond, echter vriest de wortel pas in bij strenge vorst. Dit kun je voorkomen door de grond om de plant af te dekken. Doordat de Passiebloem zo'n snelle groeier is, zal deze ook snel weer mooi bloeien! 

      Tip: Bij langere vorstperiodes is het advies de planten wel binnen te laten overwinteren, bijvoorbeeld in een schuur, wanneer deze als kuipplant worden gehouden.

      De plant wordt geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.

      Verzorging

      De Passiflora prefereert een plek in de zon, uit de wind. Plant de Passiflora in een pot, tegen een klimrek zodat hij de ruimte heeft om te groeien/klimmen of tegen een muur of schutting d.m.v. tuindraad of gaas. De beste tijd om de Passiflora te snoeien is in de lente (april). In de zomermaanden is het nodig de Passiflora regelmatig water te geven, in de wintermaanden heeft hij minder water nodig. 

      Lees meer
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
      • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen