De tropen in huis met de set van 3 verschillende palmen!

    € 65
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Set van 3 verschillende palmen, ter waarde van € 65.

    • (Sier)pot.
    Voor de prijs die je per set palmen betaalt, kun je 1 extra palmen set bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • 3 unieke palmsoorten!

      • De palmsoorten zijn gemakkelijk in onderhoud.

      • De tropen in je eigen huis!

      • Hoogte bij levering 50-60 cm gemeten vanaf onderkant pot.

      • De palmen kunnen goed overleven in het Nederlands klimaat.

      • Zolang de voorraad strekt.

      De Phoenix Canariens

      De Phoenix Canariens is een ideale en tropische kamerplant of patio plant. Hij groeit snel en is erg gemakkelijk in onderhoud. De palm is winterhard tot -5 graden Celsius en kan daarom ook buiten staan. De palm komt oorspronkelijk van de Canarische Eilanden vandaar ook de Nederlandse naam ‘Canarische Dadelpalm’.

      De Mexicaanse Waaierpalm

      De Mexicaanse Waaierpalm heeft prachtig lichtgroen waaierblad. Deze plant is zeer geschikt om in een grote pot te houden. Daarnaast kan deze palmboom ook, zomers in de tuin worden gezet. Groeit redelijk snel en is gek op water. De Mexicaanse Waaierpalm heeft 1 tot 4 stammen per pot.

      De Yucca Elephantipes

      De Yucca Elephantipes is een echte kamerpalm en vindt zijn oorsprong in Midden-Amerika. Hier wordt deze palmsoort veelvuldig gekweekt in grotere kwekerijen diep in de regenwouden. De naam Elephantipes krijgt de Yucca door zijn zware onderstam die doet denken aan olifant poten. Het blad van de Yucca Elephantipes is dik en vlezig met een scherpe, fijn gekartelde rand.

      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.