Ticketveiling.nl

Mix van 3 kleurrijke Boerenhortensia's!

€ 45
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten
Ticketveiling.nl is jarig en trakteert op zomer mini's! Van maandag 22 juli t/m vrijdag 26 juli 2019 mag je na het betalen van je gewonnen veiling een draai geven aan het prijzenrad, waardoor jij een gratis zomer mini ontvangt! De actie is geldig op alle veilingen. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Mix van 3 Boerenhortensia's van 25-35 cm hoog inclusief pot, ter waarde van € 44,95.

Inclusief
  • Boerenhortensia Wit.
  • Boerenhortensia Blauw.
  • Boerenhortensia Roze.
Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
    • Creëer een fleurige tuin!

    • 3 verschillende kleuren. 

    • Zeer sterk soort. 

    • Makkelijk in onderhoud. 

    • Geeft een half jaar lang prachtige bloemen!

    • Heeft veel water nodig.

    Boerenhortensia in 3 kleuren

    Met deze fleurige mix van 3 hortensia's maak jij je tuin in een handomdraai gezellig en kleurrijk! De Boerenhortensia bloeit de hele zomer door, en geeft veel prachtige bolvormige bloemen. De Hortensia is een sterk soort, en niet ziektegevoelig. Ook is de Boerenhortensia zeer makkelijk in onderhoud, het enige wat ze nodig hebben is water!

    De plant wordt geleverd met een hoogte van 25-35 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. 

    Verzorging

    De Boerenhortensia heeft weinig onderhoud nodig. Waar zij wel van houden is veel water, belangrijk is dan ook om de Hortensia regelmatig water te geven. De Hortensia groeit het best in de volle grond, op een plekje in halfschaduw. 

    Tips: Voordat je de Hortensia gaat planten, is het raadzaam de kluiten eerst goed nat te maken door de plant in een emmer met lauw water te zetten. Maak een ruim gat in de grond, en maak de grond goed los voor het planten. Zorg ervoor bij het planten dat de kluit net boven het grondniveau komt en geef de Hortensia na het planten direct water gezien hij niet van droge grond houdt. 

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen