Mix van 4 kleurrijke en exotische kamerplanten

    € 50
    € 0

    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Mix van 4 verschillende kamerplanten van 30-50 cm hoog (t.w.v. € 49,95).

    • Coffee arabica plant.
    • Bananenplant.
    • Goudvruchtpalm.
    • Mexicaanse dwerpalm.

    • (Sier)pot.
      • Onderhoudsvriendelijke plantenset!

      • Echte eyecatchers voor in de huiskamer of op kantoor.

      • Groeien langzaam en gemakkelijk te verzorgen.

      • Breng een exotische sfeer in je huis met deze geweldige set!

      • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.

      Trendy huiskamerplanten

      Kan je geen genoeg krijgen van leuke planten en wil je meer groen in huis? Dan is deze mix iets voor jou! Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren in huis. Deze mix bestaat uit een bananenplant, koffieplant en 2 verschillende palmen. Iedere plant heeft zijn eigen karakter. Zo krijgt de koffieplant mooie witte, zoetgeurende bloemen in de lente en besjes, die van groen via geel naar rood kleuren als ze rijp zijn. Altijd wat anders!

      Bananenplant - Musa oriental Dwarf

      Haal de tropen in huis met je eigen bananenboom! Deze kamerbananenplant, ook wel de Musa Oriental Dwarf genoemd, komt van oorsprong uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren. Deze speciale banaan-soort groeit veel minder snel dan de tuinbanaan (want die kan zo’n 150cm per jaar groeien).

      Chamadorea Elegans

      De Chamaedorea elegans, ook wel bekend als de Mexicaanse dwergpalm komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. Het is een soort die klein blijft, daaraan dankt hij ook zijn naam ´dwergpalm´. Met een maximum van gemiddeld 50 cm qua groei is het de ideale kamerpalm. Het is al jaren een populaire kamerpalm omdat hij makkelijk in het onderhoud is. Hij heeft elegante groene bladeren die zorgen voor een echte tropische uitstraling.

      Areca Lutescens

      De Areca palm heeft velen namen, zoals Arekapalm, Dypsis, Goudvruchtpalm maar voor ons meest bekend als de Goudpalm.  De Areca komt van oorsprong uit de vochtige tropen van Madagaskar, maar deze plant heeft bijna alle tropische gebieden . De palm filtert de vervuilende deeltjes uit de lucht die door de bladeren wordt ingeademd en heeft daardoor een luchtzuiverende werking. De Areca palm is één van de beste palmen om in huis te hebben, het filtert niet alleen tal van giftige stoffen uit de lucht, maar ziet er ook nog eens prachtig uit.

      Coffea Arabica

      De Coffea Arabica, ook wel bekend als de koffieplant of koffieboom komt oorspronkelijk uit Ethiopië en is in Nederland nog redelijk onbekend. Hij kan in de vensterbank of op een andere mooie lichte plek in het zicht geplaatst worden, want hij mag gezien worden. Als je af en toe de plant besproeit met een plantenspuit zal hij als dank prachtig glimmend blad krijgen. En op deze manier blijft hij stofvrij waardoor hij beter licht kan opnemen voor een goede groei. In de lente krijgt de koffieplant prachtige witte, zoetgeurende bloemen. Vervolgens komen de bessen, die van groen via geel naar rood kleuren als ze rijp zijn. De zaden drukken steeds meer tegen elkaar als ze groeien, waardoor ze een karakteristieke vorm krijgen.

      Planthoogte

      Hoogte bij levering is afhankelijk van het soort: 30-50cm