Geef een warm gevoel aan jouw huis of kantoor met deze 2 Goudpalmen!

    € 60
    € 0
    100%
    Bieden.
    1. Maak een profiel aan en log in.
    2. Voer een bedrag in en klik op Bieden.
    3. Bevestig je bod.
    Autobod.

    Je hoeft de veiling niet tot het einde te volgen, je bod wordt automatisch geplaatst.

    Je biedt maximaal 1 euro hoger dan de laatste bieder waardoor je mogelijk nog voordeliger uit bent dan je ingestelde bedrag.

    1. Maak een profiel aan en log in.
    2. Voer het bedrag in dat je maximaal wil bieden en klik op autobod.
    3. Er wordt automatisch 1 euro meer geboden dan het laatste bod tot je autobod is bereikt.
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Set van 2 binnen Areca palmen van circa 70 cm hoog (t.w.v. € 59,95).

    Exclusief
    • (Sier)pot.
      • 2 prachtige palm planten.

      • De palm is makkelijk te verzorgen.

      • Filtert tal van giftige stoffen uit de lucht!

      • Geef sfeer aan je woning of kantoor.

      • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.

      Sfeervolle en luchtzuiverende Areca Palm

      De Areca Palm is niet alleen prachtig om te zien, maar zorgt ook voor een gezonde woon en werk omgeving! De palm staat bekend om zijn zuiverde werking. Zo filtert deze vervuilde deeltjes uit de lucht die door de bladeren wordt ingeademd. Dit is dan ook de reden dat je deze palm steeds vaker ziet terug komen. Een ideale plant voor in huis of natuurlijk op kantoor!

      Verzorging

      De palm is makkelijk te verzorgen. Waar vooral op gelet moet worden is dat de plant houdt van een licht vochtige grond en niet van natte voeten. Het is belangrijk om uw Areca kleine beetjes water te geven en af en toe te voelen of de grond nog vochtig is. Het is belangrijk de Areca altijd lauw/warm water te geven.  Van oorsprong staat deze kamerplant in een klimaat met een hoge luchtvochtigheid. Door de palm te sproeien blijft het blad van een Areca palm mooi en het werkt ook tegen ongedierte. In de winter verbruikt de palm de helft minder water in vergelijking met de zomer.  Verder leeft de palm het beste bij een temperatuur tussen de 18 en 24°C. Staat deze plant op een warmere plaats, dan zal het ook meer water gebruiken. 
      Lees meer
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen
      Deel deze leuke veiling: