Ticketveiling.nl

    2 Prachtige Lavendelbomen op stam!

    € 60
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Set van 2 Lavendelbomen op stam van circa 45-55 cm inclusief rieten mand, ter waarde van € 59,95.

    Inclusief
    • 2 rieten manden.
    Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
      • Leuke set voor in de tuin of op het balkon of terras!

      • Heerlijk geurend.

      • Diep paarse kleur en groenblijvend!

      • Inclusief 2 rieten manden waar de bomen perfect in passen.

      • Prefereert een plek in de zon.

      Lavendelbomen op stam

      De Lavendel is niet weg te denken uit de Nederlandse tuinen. Er worden dan ook speciale Nederlandse soorten gekweekt, zo ook deze groenblijvende Lavendelboom op stam. De Lavendelbomen worden geleverd inclusief rieten mand, je hoeft dus niet meer op zoek naar een bijpassende pot! Lavendel heeft een prachtige diep paarse kleur en heerlijk geurende bloemen. In combinatie met de leuke rieten manden zijn de Lavendelbomen perfect voor in de tuin, op het balkon of terras! 

      De lavendelbomen worden geleverd met een hoogte van 45-55 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.

      Verzorging
      Om de Lavendelboom mooi compact te houden is het belangrijk deze te snoeien. Het beste is om dit 2 keer per jaar te doen, 1 keer direct na de bloei (augustus of september) Zo stimuleer je de bloei van nieuwe scheuten. Het 2e snoeimoment is in het voorjaar, wanneer de Lavendelboom net weer begint te bloeien. Belangrijk is om de groene uitlopers niet te snoeien, zodat de Lavendel kan blijven groeien. Bij een Lavendelboom mag de grond niet te nat zijn, enkel in droge periodes heeft hij wat water nodig, maar niet te veel! De Lavendelboom prefereert een plekje in de zon. 

      Lees meer
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
      • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen