Ticketveiling.nl

    Set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns!

    € 70
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns, ter waarde van €69,99.

    Inclusief
    • Acer Palmatum Atropurpureum.
    • Acer Palmatum Going Green.
    • Acer Palmatum Butterfly.
    • Acer Palmatum  Orange Dream.
    Exclusief
    • Sierpot.
    Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 extra product.
      • Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer!

      • In 4 verschillende soorten.

      • Prachtige kleuren, echte eye-catchers!

      • Groeien uit tot verschillende hoogtes.

      • Winterhard en loopt vanaf maart weer uit met prachtig nieuw blad.

      • Hoogte bij levering 25 - 40 cm gemeten vanaf onderkant pot. 

      • Alleen winterhard en niet wintergroen.

      Japanse Esdoorn
      De Japanse Esdoorn is een echte eye-catcher door de prachtige kleuren en bladeren! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in. Plant ze in de volle grond of in potten, apart van elkaar of als groep. De Japanse Esdoorns groeien uit tot verschillende hoogtes en kunnen daarom perfect bij elkaar staan. Ze kunnen ook gesnoeid worden tot prachtige bonsai-bomen! 

      Verzorging
      De beste tijd om een Japanse Esdoorn te planten is vanaf maart tot begin oktober. Ook kun je de Esdoorns in een plantenbak planten, hierbij is geen speciale potgrond nodig. De beste plek is een plek in half-schaduw, niet te veel direct zonlicht. De Japanse Esdoorn is een sterke plant, maar kan op een winderige plek snel beschadigd raken, een beschutte plaats is dan ook aan te raden. Deze soort is niet wintergroen, wat inhoudt dat hij 's winters zijn blad zal verliezen, de plant is echter wel winterhard en zal in maart weer prachtige nieuwe bladeren krijgen!

      Atropurpureum
      Dit is een roodbladige esdoorn die in de herfst prachtig kleurt, en een speelse vorm heeft door zijn ''handvormige'' bladeren. Deze soort kan tot wel 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden. Deze Japanse Esdoorn is makkelijk te snoeien, en daarom perfect om in de tuin te planten!

      Butterfly
      De '' Butterfly '' is een vrij nieuwe Esdoorn soort. Met zijn prachtige witbonte bladeren en roze bladrand is dit een echte eye-catcher! Deze soort houdt van een plek in half schaduw. De Acer Palmatum Butterfly kan tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

      Going Green
      Dit is een recht-op groeiende soort, met lime- tot frisgroene bladeren. Ook in de winter is deze esdoorn erg mooi door zijn kale groene takken en twijgen! De ''Going Green'' groeit het best op een half schaduw plek en kan uiteindelijk tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden. 

      Orange Dream
      De Acer palmatum ''Orange Dream'' heeft een geel/oranje blad en is opmerkelijk doordat hij opgaand groeit. Hij kan tot wel 8 meter hoog worden, maar is makkelijk te snoeien en daarom zeer geschikt voor in de tuin! In het voorjaar zijn de bladeren geel/oranje van kleur, in de zomer geel/groen en in de herfst een mooie gele kleur. Kortom, het hele jaar door kun je genieten van de prachtige kleuren van deze soort! 

      Lees meer
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
      • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen