Een kleurrijke Oosterse sfeer met deze set van 4 Japanse Esdoorns!

    € 70
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Set van 4 winterharde Japanse Esdoorns 30- 40 cm (t.w.v. €69,95).

    Inclusief
    • Acer Palmatum Atropurpureum
    • Acer Palmatum Going Green
    • Acer Palmatum Butterfly
    • Acer Palmatum  Orange Dream 
    Exclusief

    (Sier)pot.

      • In 4 verschillende kleuren.

      • Laat groeien of snoei tot prachtige bomen!

      • Winterhard en loopt vanaf maart weer uit met prachtig nieuw blad.

      • Kan in de zon maar het liefst halfschaduw.

      • Breng een Oosterse sfeer aan in je tuin of op balkon!

      • Hoogte bij levering 30- 40 cm gemeten vanaf onderkant pot. 

      • Alleen winterhard en niet wintergroen.

      Japanse Esdoorn


      Japanse Esdoorns kunnen het beste vanaf maart tot begin oktober geplant worden. In deze periode is de grond warm en kunnen de planten goed wortel schieten. De plant prefereert een plek in halfschaduw, het liefst niet teveel direct zonlicht. Door teveel direct zonlicht kunnen de wortels uitdrogen wat tot bladverlies kan leiden en kan het blad verbranden. Een Japanse Esdoorn is niet wintergroen, dat wil zeggen dat hij ’s winters zijn blad verliest. De plant is echter wel zeer winterhard en zal vanaf maart weer uitlopen met prachtig nieuw blad. Alle planten worden geleverd met een hoogte van 30 - 40 cm gemeten vanaf onderkant pot. 

      Acer Atropurpureum


      Max. hoogte : 6 meter. Groeit als opgaande struik met roze, rode en bordeaux rode bladeren. Heeft ook mooie donkerrode takken en stam.

      Butterfly


      Max. hoogte : 2 meter breeduit groeien met groene bladeren met witte en roze contouren. Heeft diep ingesneden dun blad dat het geheel extra sierlijk maakt.

      Going Green

      Max. hoogte : 3 meter met donkergroene en groene bladeren en een mooie groene stengels. Ook in de winter prachtig dankzij zijn fel groene takken en stam.

      Orange Dream

      Max. hoogte : 5 meter met felgele en oranje bladeren. Zijn jongste bladeren zijn oranje terwijl tegelijkertijd de oudere bladeren geel en groen kleuren; een ware kleurenexplosie.

      Lees meer
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen