Volg de trend met deze industriële hanglampen!

Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Set van 2 industriële hanglampen (t.w.v. € 99,95).

  • Gloeilampen.
Voor de prijs die je per set hanglampen betaalt, kun je extra sets hanglampen van dezelfde kleur bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
  • Industrieel design is één van de nieuwste trends!

  • Hang de lampen boven je bureau, eettafel of in de woonkamer.

  • Verkrijgbaar in verschillende kleuren.

  • De lampen zijn van hoge kwaliteit metaal.

  • Er is geen verzending naar de Waddeneilanden mogelijk.

Stijlvolle industriële hanglampen
Deze set van 2 stijlvolle industriële hanglampen is geschikt voor in huis of op kantoor. Industrieel, stoer en robust is de nieuwste woontrend. Je vindt deze industriële kenmerken terug in banken, eetkamertafels, metalen kasten en diverse woonaccessoires.

De lampen zijn gemaakt van metaal van een hoge kwaliteit en hebben een E27 fitting. Naast het stijlvolle uiterlijk heeft de lamp ook een A++ energielabel. Dit wil zeggen dat de lamp zeer energie efficiënt is en dus beter voor het milieu dan andere lampen. Geef deze prachtige hanglampen cadeau of houd ze lekker voor jezelf!

• Voltage: 220-240 V.
• Frequentie: 50/60 Hz.
• Vermogen lamp: max. 40 W.
• Kleuren: zwart en wit.
• Materiaal: metaal.
• Afmetingen: 23 x 36 cm.
• Type fitting: E27.
• Lengte snoer: 1,2 m.
• Energielabel: A++.

  • Verzending uitsluitend binnen Nederland en België mogelijk, met uitzondering van de Waddeneilanden.