2 prachtige Buxusbollen!

    € 45
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Een set van 2 Buxusbollen van 30-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van €44,95.

      • Geeft je tuin een stijlvol en chique uiterlijk!

      • Zeer populaire decoratieve struik.

      • Blijft het hele jaar door groen.

      • Gaat jaren mee!

      • Beperkte beschikbaarheid.

      Buxusbollen

      De Buxus is een van de meest verkochte planten, en daarmee zeer populair! De decoratieve struik geeft je tuin een chique en stijlvol uiterlijk. Plant ze in de tuin of in een mooie border in bijvoorbeeld de voortuin. Snoei ze in een bol, als kubus of haag, met deze Buxusbollen kun je alle kanten op! De Buxus is een sterke plant, welke het hele jaar groen blijft. Je zult lang plezier hebben van deze set van 2 prachtige Buxusbollen!

      De Buxus is makkelijk te snoeien en zijn wintergroen. Met de juiste verzorging gaat de plant wel jaren mee. De Buxusbollen groeien goed in de zon maar ook op een schaduwplek. De Buxus heeft de naam langzaam te groeien, maar met goede bemesting en gunstige omstandigheden groeit hij wel 15 cm per jaar.

      De Buxusbollen worden geleverd met een hoogte van 30-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. En een diameter van 20-25 cm.

      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.