Pluk de vruchten van je eigen druivenplanten

€ 80
€ 0
100%
Bieden.
  1. Maak een profiel aan en log in.
  2. Voer een bedrag in en klik op Bieden.
  3. Bevestig je bod.
Autobod.

Je hoeft de veiling niet tot het einde te volgen, je bod wordt automatisch geplaatst.

Je biedt maximaal 1 euro hoger dan de laatste bieder waardoor je mogelijk nog voordeliger uit bent dan je ingestelde bedrag.

  1. Maak een profiel aan en log in.
  2. Voer het bedrag in dat je maximaal wil bieden en klik op autobod.
  3. Er wordt automatisch 1 euro meer geboden dan het laatste bod tot je autobod is bereikt.
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Mix van 6 druivenplanten van 25-40 cm hoog (t.w.v. € 79,95).

Inclusief
  • 2  Pinot Noir: Blauwe druif.
  • 2 Pinot Blanc: Witte druif.
  • 2 Pinot Gris: Rode druif.
Exclusief

(Sier)pot.

Voor de prijs die je per mix druivenplanten betaalt, kun je 1 extra mix druivenplanten bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
    • De mix bestaat uit een set van de blauwe druif, witte druif en rode druif.

    • Geven je tuin of balkon een heerlijk Mediterrane sfeertje.

    • De plant is winterhard maar verliest wel zijn blad. 

    • Geniet van september tot oktober van heerlijke druiven.

    • Perfect voor mensen die niet zo houden van tuinieren. 

    • Alleen winterhard en niet wintergroen.

    Druivenplanten '‘Vitis Vinifera’'

    Altijd al je eigen druivenplanten willen hebben? Dat is nu mogelijk met deze mooie mix van 3 verschillende soorten winterharde druivenplanten. Druiven, Latijnse naam: ‘Vitis Vinifera’ zijn prachtige klimplanten die doen denken aan het warme zuiden en geven uw tuin of balkon een heerlijk Mediterraan sfeertje.Geniet van een blauwe, witte en rode druif!

    Verzorging
    Plaats de druif in de volle grond zodat deze makkelijk zijn vocht en voedingstoffen vindt. Hierdoor zal die sneller groeien. De druivenplant staat het liefst in het zonnetje op een warme, beschutte plek. Een plek waar hij lekker kan klimmen en groeien is het beste. De plant is winterhard tot -15 graden Celsius en verliest ’s winters zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad. Snoeien van de Vitis kan het beste in het vroege voorjaar (februari).

    Lees meer
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen
    Deel deze leuke veiling: