Haal een exotische sfeer in huis met 2 Hawaiiaanse palmen
- De plantenset uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Exotische plant met gele bloemen
Vrolijk de woonkamer op met deze bijzondere plant met kleine gele bloemen die hem een tropische uitstraling geven. De Hawaiiaanse is lang met uitsterven bedreigt en komt alleen op Hawaii nog in het wild voor. Bovenop de vlezige stam is een grote krans van lichtgroene blaadjes met prachtige kleine gele bloemen. Veel verzorging heeft de plant niet nodig omdat hij net zoals de cactus het water opslaat in de stam. Hierdoor kan de plant wel tot 6 weken zonder water. Zeker weten dat iedereen deze plant bijzonder vindt!
De Hawaiiaanse Palm is erg makkelijk te verzorgen. De stam is, net als bij de cactus, een soort waterreservoir. Hierdoor kan de plant wel 6 weken zonder water en hoef je maar weinig water te geven. Verder kan de plant zowel in een lichte en donkere omgeving staan. Een beetje beschut is wel belangrijk omdat teveel zon zorgt voor extra bladverlies.