Geef kleur aan jouw huis met deze binnen palmen!

    € 80
    € 0
    100%
    Bieden.
    1. Maak een profiel aan en log in.
    2. Voer een bedrag in en klik op Bieden.
    3. Bevestig je bod.
    Autobod.

    Je hoeft de veiling niet tot het einde te volgen, je bod wordt automatisch geplaatst.

    Je biedt maximaal 1 euro hoger dan de laatste bieder waardoor je mogelijk nog voordeliger uit bent dan je ingestelde bedrag.

    1. Maak een profiel aan en log in.
    2. Voer het bedrag in dat je maximaal wil bieden en klik op autobod.
    3. Er wordt automatisch 1 euro meer geboden dan het laatste bod tot je autobod is bereikt.
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Set van 4 verschillende binnen palmen van 40-70 cm hoog (t.w.v. € 79,95).

    Inclusief
    • Canarische Dadelpalm (Phoenix Canariensis).
    • Mexicaanse Waaierpalm (Washingtonia Robusta).
    • Tropische Olifantspoot (Yucca Elephantipes).
    • Mexicaanse Dwergpalm (Chamaedorea Elegans).
    Exclusief
    • (Sier)pot.
      • 4 verschillende palmsoorten.

      • Onderhoudsvriendelijke plantenset!

      • Groeien onder elke huiskamer temperatuur.

      • Breng meer sfeer in je huis met deze geweldige set.

      • De planten zijn  uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.

      Natuurlijke en levendige sfeer met kamerpalmen

      Wil jij in één keer jouw huis inrichten met kamerplanten? Dat kan met deze set van 4 verschillende kamerpalmen. Ze brengen brengen een natuurlijke en levendige sfeer met zich mee. Alle palmen zijn onderhoudsvriendelijk, maar houden wel van veel water! Zo blijven hun prachtige bladeren mooi groen en groeien ze snel. Alleen de Mexicaanse dwergpalm groeit langzamer, maar is wel oersterk! Met deze planten geef je kleur aan het huis of kantoor! 

      De Phoenix Canariensis 

      Is een ideale en tropische kamerplant of patio plant. Hij groeit snel en is erg gemakkelijk in onderhoud. De palm is winterhard tot -5 graden Celcius en kan daarom ook buiten staan. De palm komt oorspronkelijk van de Canarische Eilanden vandaar ook de Nederlandse naam ‘Canarische Dadelpalm’. 

      De Mexicaanse Waaierpalm 

      Deze heeft prachtig lichtgroen waaierblad. Deze plant is zeer geschikt om in een grote pot te houden. Daarnaast kan deze palmboom ook, zomers in de tuin worden gezet. Groeit redelijk snel en is gek op water. De Mexicaanse Waaierpalm heeft 1 tot 4 stammen per pot. 

      De Yucca Elephantipes

      Is een echte kamerpalm en vindt zijn oorsprong in Midden-Amerika. Hier wordt deze palmsoort veelvuldig gekweekt in grotere kwekerijen diep in de regenwouden. De naam Elephantipes krijgt de Yucca door zijn zware onderstam die doet denken aan olifant poten. Het blad van de Yucca Elephantipes is dik en vlezig met een scherpe, fijn gekartelde rand. 

      De Mexicaanse Dwergpalm 

      Heeft zijn naam doordat het een klein blijvende palmboom is. Deze palm groeit niet snel maar is wel oersterk. Houdt, net als alle andere binnen palmen van veel water. 

      Lees meer
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen