Set van 2 bananenplanten!

    € 45
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Een set van 2 bananenbomen van 25-40 cm hoog, ter waarde van € 44,95.

    Sierpot.

      • Groeit tot wel 180 cm per jaar!

      • Perfect voor het Nederlandse klimaat.

      • Met zijn prachtige grote groene bladeren waan je jezelf in de tropen met deze plant.

      • Na 3 jaar kan de boom bloeien en fruit geven.

      • Kan ook prima in een kuip of op het terras gehouden worden.

      • De Musa Basjoo kan wel 3,5 meter hoog worden!

      • Vraagt veel water tijdens de zomermaanden van april t/m september.

      This is Bananas!
      Waan jezelf in de tropen met deze bananenbomen met met hun prachtige grote groene bladeren. Deze winterharde bananenbomen zijn ideaal voor het Nederlandse klimaat. De Musa Basjoo vindt zijn oorsprong in Zuid-China en is een zeer snelle groeier. Hoe meer water de plant krijgt hoe sneller hij groeit en dit kan wel 150 tot 180 cm per jaar zijn! De planten worden geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf onderkant pot.

      Botanische naam: Musa Basjoo
      Nederlandse naam: Winterharde tuinbanaan
      Herkomst: China
      Maximale volwassen hoogte: 3,5 meter
      Leveringshoogte: 25-40cm
      Blad: bladverliezend
      Bladkleur: donkergroen
      Standplaats: volle zon
      Bodem: vochthoudend / humusrijk
      Bemesting: 1 x per week
      Winterhard: ja, tot -8 graden Celsius
      Bijzonderheden: bovengrondse delen sterven af in de winter

      In de zomermaanden van april tot en met september moet je de bananenplant veel water geven. In de winter gaat de bovenkant van de plant dood, maar in het voorjaar komt hij weer helemaal terug. Na ongeveer drie jaar gaat de plant bloeien en bananen geven. Snoeien hoeft niet, maar mag altijd. De bananenplant groeit het beste op een zonnige plek in een voedingsrijke, goed doorlatende grond.

      • Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.