Win 1000 euro! Win 1000 euro!

kweek je eigen aardbeien met deze set van 6 speciale balkon aardbeien planten

Kweek je eigen speciale balkon aardbeien! Verse aardbeien uit eigen tuin of balkon! De hele zomer lekkere aardbeien aan uw eigen fruitplant. Bied mee vanaf €1!

kweek je eigen aardbeien met deze set van 6 speciale balkon aardbeien planten

Kweek je eigen speciale balkon aardbeien! Verse aardbeien uit eigen tuin of balkon! De hele zomer lekkere aardbeien aan uw eigen fruitplant. Bied mee vanaf €1!
Kweek je eigen speciale balkon aardbeien! Verse aardbeien uit eigen tuin of balkon! De hele zomer lekkere aardbeien aan uw eigen fruitplant. Bied mee vanaf €1!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Set van 6 speciale balkon/terras aardbeien 10-15 cm hoog (t.w.v. €59,95).

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Meer informatie

Aardbeien planten

De hele zomer lekkere aardbeien aan uw eigen fruitplant. De nieuwe aardbei soort (Fragaria 'Roman') is speciaal ontwikkeld voor balkonbakken, potten en schalen op het terras. Deze prachtige aardbeiplant is doordragend, krijgt prachtige bloemen en is heerlijk van smaak. Van mei tot september siert deze aardbei met grote roze bloemen die gevolgd worden door heerlijke, zoete, rode vruchten. De roze/witte bloemen lijken op deze van een kleine wilde roos. Het is een eenvoudig te verzorgen plant die lang doorbloeit en doorlopend vruchten produceert indien voldoende voeding en water beschikbaar is.Deze aardbei houdt van veel licht en verdraagt volle zon daarnaast is hij ook nog eens winterbestendig. Je kan ze uiteraard toepassen in de groentetuin of siertuin of als decoratieve patio- en balkonplant. Deze aardbei wordt zo’n 20-30cm hoog en vormt uitlopers tot 1m lengte waaraan ook bloemen en vruchten verschijnen, al in het eerste seizoen. De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 10-15 cm. Eenmaal, andermaal, enjoy!

Specificaties 

• Hoogte bij levering: 10-15 cm.
• Wordt 20-30 cm hoog met uitlopers tot 1 meter.
• Eenvoudig te verzorgen.
• Winterbestendig.
• Heerlijk geurende witte.roze bloemetjes.
• Eet de vruchten zo of maak er jam van. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.