kweek je eigen aardbeien met deze set van 6 speciale balkon aardbeien planten
- De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Aardbeien planten
De hele zomer lekkere aardbeien aan uw eigen fruitplant. De nieuwe aardbei soort (Fragaria 'Roman') is speciaal ontwikkeld voor balkonbakken, potten en schalen op het terras. Deze prachtige aardbeiplant is doordragend, krijgt prachtige bloemen en is heerlijk van smaak. Van mei tot september siert deze aardbei met grote roze bloemen die gevolgd worden door heerlijke, zoete, rode vruchten. De roze/witte bloemen lijken op deze van een kleine wilde roos. Het is een eenvoudig te verzorgen plant die lang doorbloeit en doorlopend vruchten produceert indien voldoende voeding en water beschikbaar is.Deze aardbei houdt van veel licht en verdraagt volle zon daarnaast is hij ook nog eens winterbestendig. Je kan ze uiteraard toepassen in de groentetuin of siertuin of als decoratieve patio- en balkonplant. Deze aardbei wordt zo’n 20-30cm hoog en vormt uitlopers tot 1m lengte waaraan ook bloemen en vruchten verschijnen, al in het eerste seizoen. De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 10-15 cm. Eenmaal, andermaal, enjoy!
Specificaties• Hoogte bij levering: 10-15 cm.
• Wordt 20-30 cm hoog met uitlopers tot 1 meter.
• Eenvoudig te verzorgen.
• Winterbestendig.
• Heerlijk geurende witte.roze bloemetjes.
• Eet de vruchten zo of maak er jam van.