Met deze antivries magnetische voorruit cover hoef je nooit meer te krabben!

    € 60
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

    2 antivries magnetische voorruit covers (t.w.v € 59,90).

    Voor de prijs die je betaalt kun je extra antivries magnetische voorruit covers per 2 bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Geen last meer van een bevroren voorruit!

      • Milieuvriendelijk en gaat lang mee.

      • Gemakkelijk opvouwbaar en past prima in je dashboardkastje.

      • Bespaar 's ochtends tijd!

      • Met magneetjes dus blijft goed zitten!

      • Te gebruiken voor vrijwel alle auto's.

      Nooit meer krabben

      Heb jij er ook een hekel aan als je je autoruit moet krabben? Dan is deze magnetische voorruit cover echt iets voor jou! Je voorruit ijs- of sneeuwvrij maken kan een hoop tijd kosten. Met deze magnetische antivries voorruit cover heb je daar geen last meer van. Eenmaal, andermaal, enjoy!

      Afmeting: 169 x 96 cm.
      Materiaal: milieuvriendelijke microfiber.
      Wasbaar: Ja.
      Aantal: 2 stuks.