3 paarse lelies die prachtige grote bloemen geven

    € 50
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Set van 3 paarse Afrikaanse lelies 20-25 cm (t.w.v. € 49,95).

    (Sier)pot.

    Voor de prijs die je voor Afrikaanse lelie set betaalt, kun je 1 extra Afrikaanse lelie set bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Eenjarige bloemen van de vroege zomer tot de vroege herfst

      • Agapanthusplanten kunnen een hoogte bereiken van 120 cm en stelen van 60 cm

      • Creëer een subtropische sfeer in je tuin of op balkon!

      • Matig winterhard in Nederland

      Afrikaanse lelies

      Het tuinseizoen begint! De Afrikaanse lelie heeft prachtige blauwe bloemen die een leuk tintje aan de tuin of het balkon geven. De Agapanthus staat ook wel bekend als de Afrikaanse lelie en behoort tot de familie Liliaceae. Deze prachtige plant komt oorspronkelijk uit Zuid-Afrika en heeft zich snel over de wereld verspreid. Agapanthusplanten kunnen een hoogte bereiken van 120 cm en stelen van 60 cm. Bij levering zijn de planten 20-25 cm hoogte. Eenmaal, andermaal, enjoy!

      Specificaties

      • Eenjarige bloemen van de vroege zomer tot de vroege herfst (juli-september).
      • Matig winterhard in Nederland, maar alleen als er goede waterafvoer en beschermende wintermulch wordt aangebracht.
      • Hoogte bij levering 20-25 cm gemeten vanaf onderkant pot.
      • Botanische naam: Agapanthus Blue Umbrella.
      • Agapanthusplanten kunnen een hoogte bereiken van 120 cm en stelen van 60 cm.
      • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.