Creëer Franse sfeer met 2 fleurige Lavendel boompjes in trendy mand

    € 70
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    2 Lavendel boompjes in trendy mand 40-50 cm (t.w.v. € 69,95).

    Inclusief mand
    Voor de prijs die je voor 1 Lavendel boompjes set betaalt, kun je 1 extra Lavendel boompjes set bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Geleverd in een trendy mand.

      • Hoogte bij levering: 40-50 cm.

      • Voor balkon, tuin of terras.

      • Set van 2 boompjes.

      Lavendel boompjes

      Maak je tuin of terras gezellig met een set van 2 Lavendel boompjes. Deze boompjes geven vanaf het voorjaar tot tot de herfst prachtige geurende bloemetjes. De Lavendel boompjes worden geleverd iin een trendy mand. Je hoeft dus geen potten te kopen. De boompjes ziijn max 50 cm hoog bij levering  Eenmaal, andermaal, enjoy!

      Twee keer per week wat water geven. zet ze op een lichte plek en ze bloeien nog rijker als normaal!

      Specificaties

      • De hele zomer heerlijk geurende bloemetjes.
      • Set van twee boompjes.
      • Geleverd in trendy mand.
      • 2 stuks.
      • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.