Ticketveiling.nl

    Mix van 10 bijzondere Dahlia's!

    € 80
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

    Een set van 10 Dahlia soorten, ter waarde van €79,95.

    Inclusief
    • Dahlia ‘White Aster’
    • Dahlia ‘Wizard of Oz’
    • Dahlia ‘Sylvia
    • Dahlia ‘Bodacious’
    • Dahlia ‘Lady Darlene’
    • Dahlia ‘Moonlight Sonata
    • Dahlia ‘Gallery Art Deco’
    • Dahlia ‘Tartan’
    • Dahlia ‘Mom’s Special’
    • Dahlia ‘Vancouver'
    Exclusief
    • Sierpot.
    Bijzonderheden
    Dahlia's worden geleverd als knol. Iedere knol wordt apart verpakt en voorzien van een sticker met hierop de soort.
    Hierbij wordt ook een handleiding geleverd hoe ze geplant moeten worden. 
    Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
      • Meest geliefde bloemsoort!

      • Mix van 10 soorten.

      • Prachtige en bijzondere bloemen.

      • Lange bloeiperiode.

      • Geleverd inclusief handleiding hoe te planten.     

      • Hebben bescherming nodig in de winter.

      Mix van 10 Dahlia soorten

      De Dahlia is een van de meest geliefde bloemen, door hun mooie vormen en kleuren. Nog een voordeel is dat ze een van de langste bloeiperiodes hebben, ze bloeien namelijk vanaf juni tot de eerste nachtvorst! De mix bestaat uit verschillende soorten Dahlia met elk hun eigen vorm en kleur. Van perfecte ronde bollen (pompon soort) tot '' XXL Dinner Plate Dahlia's'' (bloemen zo groot als een bord). De Dahlia's worden geleverd als knol in aparte zakjes met hierop een naam sticker, zodat je precies weet welke soort je plant en je je eigen gewenste indeling kunt maken. Ook wordt er een plant handleiding meegeleverd. Creëer een prachtige bloementuin met deze mix van 10 bijzondere Dahlia soorten! 

      Verzorging

      De knollen moeten niet te diep geplant worden. Houd een diepte aan van ongeveer 5 cm. De Dahlia houdt van een zonnige plek en goed gedraineerde grond. Houd de grond vochtig door regelmatig voldoende water te geven en mest één keer in de 4 weken wat bij. Belangrijk is om de bloemen die zijn uitgebloeid, regelmatig tijdens het bloeiseizoen te verwijderen. Knip de steel met de dode bloem af tot aan een nieuw blad of tot aan de eerste knop.

      Tips

      - Je kunt de Dahlia knollen vanaf begin maart voor kweken in een pot, zet de pot in het licht met een temperatuur van minimaal 17 ºC.
      - Zet de Dahlia knollen voor het planten een halve dag in een bak met water, zodat de knollen zich vol kunnen zuigen met water. 
      - Je kunt de knollen vanaf eind april/half mei buiten planten. Zorg ervoor dat de bodem goed los is, en plant ze op ongeveer 5 cm diep. 
      - Ondersteun hoge Dahlia's met bijvoorbeeld een bamboestok, zodat de plant niet kan knakken in de wind. 

      Lees meer
      • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
      • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
      • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
      • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen