Prachtige sieradenbox Deluxe!

€ 70
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Prachtige sieradenbox Deluxe, ter waarde van €69,95.

    • Luxe en chique uitstraling.

    • 3 lades met meerdere opbergvakken.

    • Inclusief ingebouwde spiegel.

    • Kan worden afgesloten met een slot.

    • In 2 kleuren beschikbaar.

    • Beperkte voorraad beschikbaar per kleur.

    Sieradenbox Deluxe
    Ben jij vaak je sieraden en horloges kwijt? Zoek je iets om deze op een mooie en vaste plek op te bergen? Zoek dan niet verder! Deze sieradenbox heeft een luxe uitstraling, bestaat uit 3 lades, meerdere opbergvakken en een ingebouwde spiegel. Perfect om al jouw kostbare sieraden in op te bergen. Er zijn speciale vakjes voor je oorbellen, ringen en ook je armbanden en kettinkjes kun je er eenvoudig in kwijt. Door de meerdere compartimenten bepaal je de indeling zelf, en raak je je waardevolle sieraden nooit meer kwijt!

    Specificaties
    - Gemaakt van PU leer.
    - Afmetingen: 17,2 x 14 x 11 cm.
    - Gewicht: 900 gram.
    - Ingebouwde spiegel.

    • Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
    • Je kunt een ander afleveradres invoeren tijdens de betaling.