Alles wat je nodig hebt voor je GoPro in deze luxe opbergkoffer!

10 in 1 GoPro accesoire set met luxe opbergkoffer.

  • Verstelbare hoofdband.
  • Borstband.
  • J-haak gesp.
  • Uitschuifbare selfie stick.
  • Statief adapter.
  • 2x Lange schroef.
  • Verstelbare balhoofd.
  • Waterproof Case (alleen geschikt voor Go Pro 3 of nieuwer).
  • Drijvende handgreep.
  • Luxe koffer.
Voor de prijs die je per GoPro Hero Accessoire set betaalt, kun je extra GoPro Hero Accessoire sets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
  • Weegt slechts 733 gram!

  • Accessoires inclusief luxe koffer.

  • Leg de mooiste momenten vast.

  • Gemakkelijk mee te nemen.

  • Bij verzending naar België en Duitsland ontvang je een aanvullende factuur vanuit de aanbieder bij de levering van het product (€ 4,00 extra bijdrage verzending naar Duitsland en € 1,00 naar België).

De koffer bevat de volgende accessoires:

1.    Verstelbare hoofdband
2.    Borstband
3.    J-haak gesp
4.    Uitschuifbare selfie stick
5.    Statief adapter
6.    2x Lange schroef
7.    Verstelbare balhoofd
8.    Waterproof Case (alleen geschikt voor Go Pro 3 of nieuwer)
9.    Drijvende handgreep
10.  Luxe koffer De afmeting/gewicht van de koffer:
22 x 17 x 8 cm
733 gram

GoPro accessoire set

Ga je binnenkort op vakantie? Verpak je GoPro in deze handige GoPro accessoire set. Maak de prachtigste foto's en beelden. Je kunt zelfs onderwater de leukste beelden opnemen.