Zilveren oorbellen set met zoetwaterparels

    € 200
    € 0

    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Zilveren oorbellen set met zoetwaterparels en Swarovksi kristallen (t.w.v. € 200).

    Voor de prijs die je betaalt, kun je extra oorbellen sets bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • 100% zilveren oorbellen.

      • Perfect voor Valentijnsdag.

      • Zoetwaterparels.

      • Verras je vriendin, zus of moeder met deze oorbellen set.

      Zilveren oorbellen set met zoetwaterparels en Swarovksi kristallen

      Mooie zilveren oorbellen met Swarovski kristallen en zoetwaterparels mogen in jouw juwelen collectie niet ontbreken. De 100% Sterling zilveren oorbellen met zoetwaterparels en Swarovksi kristallen zijn een echte eyecatcher. Geef deze prachtige oorbellen set zomaar of verras je Valentijn met deze prachtige oorbellen set. Als je deze veiling wint ontvang je 2 sets oorbellen. Eenmaal, andermaal, enjoy!

      • Model: Farai
      • Materiaal: 100% Sterling Silver, zoetwaterparels en Swarovski kristallen.
      • Afmeting: 22 MM X 15,5 MM.

      • Model: Bezile
      • Afmeting: 20,5 MM X 9 MM.

      • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.