Met deze luxe Swarovski Elements sieradenset straal je!

€ 60
€ 0

€ 5 administratiekosten € 2.95 verzendkosten

Verzending binnen 10 werkdagen na betaling.

Swarovski Elements sieradenset bestaande uit een ketting, oorbellen en armband (t.w.v. € 59,95).

Voor de prijs die je per sieradenset betaalt, kun je extra sieradensets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
    • Verras je vriendin of moeder met deze prachtige sieradenset.

    • Deze betoverende sieraden met swarovski elementen zijn een perfecte aanvulling voor je collectie.

    • Leuk om als set te dragen of los van elkaar.

    • Combineert goed met een feestelijke outfit!

    • Geen keuze uit verschillende afmetingen.
    • Niet geschikt voor langdurig contact met water.

    Swarovski

    Kristal sieraden ingelegd met Swarovski steentjes geven een uitstraling van luxe. Het is niet voor niets dat de Swarovski sieraden wereldwijd populair werden. Je vindt deze mooie kristallen in allerlei sieraden terug; van oorbellen met swarovski elementen tot aan hippe armbandjes. Een mooi sieraad met Swarovski is het perfecte cadeau voor jezelf of voor een geliefde.

    Productgegevens
    Ketting: 15x8 mm en 43 cm lang,
    Oorbellen: 6x6 mm, de kristalletjes zijn 6x6 mm
    Armband: 16 cm
    Kristal: Swarovski Elements