Stijlvolle armbanden met of zonder fonkelende Van Amstel kristallen

    € 49
    € 0
    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Van Amstel Diamond armband (t.w.v. € 49).

    Voor de prijs die je betaalt, kun je extra armbanden van hetzelfde model bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Op zichzelf mooi maar ook leuk om te combineren met andere sieraden.

      • De armbanden zijn stijlvol en sluiten mooi om de pols door de kliksluiting.

      • Past perfect bij een chique jurk, hippe blouse of business outfit.

      • Verras je vriendin, zus of moeder met dit prachtige sieraad!

      Prachtige schittering

      Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een verzorgde en stijlvolle look gaat. Deze armbanden kun je gemakkelijk openklikken waardoor de armbanden mooi aansluiten om de pols. Het model met fonkelende Van Amstel kristallen is een echte eyecatcher en trekt als snel de aandacht. Het model zonder steentjes is subtieler en kan ook mooi gecombineerd worden met andere sieraden.

      Product type: Armbanden.
      Metaal: Edelmetaal verguld.
      Materiaal: Van Amstel precisie geslepen kristallen.

      • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.